Шукайте свою Музу

14 вересня – “Тихий концерт” гурту “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ”

  • |
  • 26 Серпня 2017

14 вересня відбудеться “Тихий концерт” гурту “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ”, де вперше буде виконано акустичну програму – у вишині над Києвом. Це буде камерний концерт, де прозвучать відомі пісні гурту у новому звучанні. Глядачам обіцяють те, що вони дістануть змогу почути кожне слово, кожен подих, кожен відтінок почуттів та стануть ближче одне до одного, інформує MuzaUA.

Музиканти гурту “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” позиціонують себе як мужні та відверті українські рок-романтики. Це гурт, який не заганяє себе в жорсткі рамки формату чи стилю, без кордонів у почуттях… У музиці відчувається живий саунд, справжній драйв і соковитий смак життя.

“БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” розпочали виступати в закарпатському місті Мукачево, де вперше заявили про себе широкому загалу 14 січня 1999-го року. У 2007 році “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” випускають свій перший альбом «Underground», також знімають дебютне відео з однойменною назвою. У квітні 2015-го гурт випустив альбом “#DИХАЮТОБОЮ”. В лютому 2017 року музиканти презентували свій третій студійний альбом «5хвилин».

На сьогодні гурт “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” презентував понад 50 пісень, 8 кліпів, пісні гурту увійшли як саундтреки до декількох фільмів. Гурт бере участь у численних фестивалях та івентах – Atlas Weekend, Respublica, Бандерштат, Файне місто, Тарасова Гора, Импульс фест TattoCollection, Червене вино, Рок’ N ‘Січ, Октоберфест, RockSummerFest, ByПростоРадио, Рок-Булава, Арт-Пікнік Слави Фролової, Трикутник, «Ше.Фест» та инших, активно долучається до різноманітних соціальних проектів. Пісні та кліпи “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” присутні в етері багатьох радіостанцій і телеканалів України.

Кожен виступ “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” – це шалений потік енергії та емоцій, які важко описати словами, бо викладаються музиканти на всі 100% і, навіть, трохи більше. З перших акордів вони заводять публіку і не відпускають зі свого полону до самого кінця виступу

Квитки 200-500 гривень.

МузаUA