Шукайте свою Музу

Різдвяний концерт: 21 січня ансамбль Perfectum виконає класичну та сучасну музику a cappella

  • |
  • 21 Січня 2019

Колектив засновано 2012 року в Києві. Це шість чоловічих голосів: Анатолій Погребений (тенор), Володимир Кара (тенор), Олексій Греку (тенор), Станіслав Бадрак (баритон), Захар Палій (бас), Костянтин Мозговий (бас).

Репертуар “Perfectum” складається із творів різних музичних жанрів та стилів, зокрема духовна музика, класика, народна та авторська музика. виконує також фольклор різних народів світу, співає українські, польські, англійські, єврейські та інші народні пісні у різноманітних аранжуваннях.

“Perfectum” співпрацює з такими мистецькими організаціями, як Centrum Spotkania Kultur, “Festiwal Trzech Kultur” (Польща), Фестиваль “Божі діти” (Україна) та ін. Ансамбль мав виступи у різних концертних залах України та Європи, таких як Люблінська філармонія (Польща), Hošek Contemporary (Німеччина), Національна філармонія України, Національний палац мистецтв “Україна” та ін.

У програмі концерту прозвучать духовні твори, колядки в авторських аранжуваннях, а також добре знані європейські різдвяні пісні (carols) та гімни, так як “Silent night”, “White Christmas”, “We wish You a Merry Christmas” та інші.

Гості концерту – Оксана Нікітюк (сопрано) та струнний квартет “Black Tie”.