Шукайте свою Музу

Азаров “зачищає” інтернет-простір

  • |
  • 27 Січня 2014

Кабмін розробив проект постанови, що реґулює процес розгляду питання про обмеження доступу до інтернет-ресурсів.

Про це йдеться в проекті постанови, передає УНІАН.

Згідно з документом, ініціювати питання про блокування сайтів зможе будь-яка фізична або юридична особа, коли надішле експертам письмову заяву.

Також питання про обмеження доступу до інтернет-ресурсів можуть поставити перед Нацкомісією з реґулювання зв’язку (НКРЗІ) та самі експерти.

Склад експертної комісії формуватиметься Службою безпеки України, Міністерством внутрішніх справ, Нацкомісією з фондового ринку і Держфінмоніторинґом.

Дані держоргани повинні будуть впродовж двох днів після того, як постанова набуде чинности, повідомити про склад комісії НКРЗІ.

Після проведення аналізу інтернет-ресурсу експертами на підставі наданого висновку НКРЗІ впродовж 7 робочих днів ухвалюватиме остаточне рішення щодо відключення сайтів.

Для ініціювання питання про блокування інтернет-ресурсів, які не зареєстровані як інформаґентства, в НКРЗІ має надійти відповідний лист про відсутність реєстрації від Укрдержреєстру.

Своєю чергою відновити доступ до сайту телеком-оператори та інтернет-провайдери зможуть у тому випадку, якщо експерти або Укрдержреєстр відкликали свій висновок або ж після оспорення рішення в суді.