Шукайте свою Музу

Бурхливе фестивальне життя українського фільму “Стрімголов”

  • |
  • 25 Жовтня 2017

Створений за підтримки Держкіно повнометражний дебют Марини Степанської “Стрімголов” відібраний до головного конкурсy Стокгольмського міжнародного кінофестивалю.

Перший показ фільму відбудеться 12 листопада. Всього у рамцях фестивалю заплановані чотири покази стрічки.

“Стрімголов” разом із 17-ма картинами з різних країн світу змагатиметься за головний приз Стокгольмського міжнародного кінофестивалю — «Бронзовий кінь».

Цікаво, що в попередні роки до конкурсної програми цього фестивалю входили такі видатні кінострічки, як «Незворотність» Гаспара Ное, «Кримінальне читво» Квентіна Тарантіно та инші.

З початку жовтня у стрічки “Стрімголов” почалася гаряча фестивальна осінь: 6-го жовтня відбувся показ у програмі Haifa International Film Festival, 9-го жовтня кінострічку побачили на кінофестивалі в Люксембурзі, а пізніше — у CinEast (Central and Eastern European Film Festival).

Фільм також візьме участь у конкурсній програмі найважливішого фестивалю Европи, сфокусованому на операторському мистецтві, Camerimage International Film Festival, у програмі “операторський дебют”, що проходитиме з 11 до 18 листопада.