Шукайте свою Музу

Ахметов і СКМ словом і ділом підтримують Януковича

  • |
  • 6 Грудня 2013

9999099099Компанія СКМ, що належить донецькому бізнесмену Рінату Ахметову, скасувала зустріч лідера групи “Океан Ельзи” Святослава Вакарчука зі студентами 10 грудня. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила директор зі зв’язків з громадськістю та комунікацій СКМ Наталя Ємченко.

 

“Це наше (СКМ) рішення. Ми вдячні Святославу за те, що він пішов нам назустріч”, – написала Ємченко.

 

При цьому вона повідомила, захід попередньо переносять на лютий 2014 року.

 

Зустріч мала відбутися у Києві в рамцях проекту СКМ FormulaS, де топ-менеджери компанії і відомі люди читають публічні лекції для українських студентів.

 

Нагадаємо, що Вакарчук активно підтримав Евромайдан. Зокрема, він виступив зі зверненням до молодих українців: “Звертаюся саме до Вас, хлопців і дівчат, приблизних ровесників нашої Незалежности. До молодих людей, чиє активне життя тільки починається. І буде пов’язане з цією країною. Більшість з Вас тут буде жити, працювати, створювати сім’ї, будувати своє майбутнє. Звертаюся до Вас — до тих, кому зараз плюс-мінус 20-25. Саме до Вас іще й тому, що не зовсім упевнений, що старше покоління добре почує мене й до кінця зрозуміє. А от за Вас чомусь я впевнений! Останні події, які умовно можна об’єднати словом “Евромайдан”, спонукають мене поговорити з Вами максимально відверто. Так, як говорять з близькими друзями, віч-на-віч. Називаючи речі своїми іменами. Розуміючи: дещо з почутого може комусь і не сподобатися… (…)”

 

Раніше журналісти звинувачували олігарха Ахметова в підтримці  політики одіозного президента Віктора Януковича “включно із мовчазним заохоченням силовиків проливати кров демонстрантів”. Як зазначив у своєму блозі журналіст Сергій Лещенко: “Відмова Ахметова балотуватися на минулих виборах не повинна вводити в оману. Він особисто контролює 50 депутатів у Партії реґіонів, починаючи від персонального юриста Воропаєва і закінчуючи персональним водієм Мальцевим. Жоден з цієї півсотні не засудив кров на Майдані”.