Шукайте свою Музу

Донбаські вундеркінди зняли порнофільм

  • |
  • 11 листопадаа 2013

4573е87У Маріуполі учні однієї з міських шкіл зняли порнофільм. У головних ролях – двоє підлітків, третій був оператором і проводив зйомки. Всім учасникам знімальної групи 14-15 років.

Як стало відомо ilich.in.ua, відео швидко поширилося в середовищі школярів і незабаром про нього дізналися педагоги.

Вчителі, звичайно ж, були шоковані і поставили до відома управління освіти Маріупольської міськради і правоохоронні органи.

У прокуратурі Маріуполя ilich.in.ua підтвердили, що за даним фактом наразі відкрито кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією за ст.301 ч. 1 Кримінального кодексу України (“Ввезення в Україну творів, зображень або інших предметів порнографічного характеру з метою збуту чи розповсюдження або їх виготовлення, перевезення чи инше переміщення з тією самою метою, або їх збут чи розповсюдження, а також примушування до участи в їхньому створенні”.

«Досудове розслідування зазначеного правопорушення проводить Жовтневий райвідділ, процесуальне керівництво здійснює прокуратура Жовтневого району», – повідомила прес-секретар прокуратури Маріуполя Тетяна Павленко.

За її словами, тільки після закінчення розслідування правоохоронці зможуть назвати винних і визначити рівень відповідальності батьків, педагогів і школярів.

Співробітники відділення кримінальної міліції у справах неповнолітніх Жовтневого РВ для того, щоб дати правову оцінку інциденту також проводять перевірку і з’ясовують роль всіх учасників знімального процесу.

Між тим, фахівці управління освіти Маріупольської міськради пообіцяли прокоментувати ситуацію пізніше.

До речі, кваліфікація статті 301 ч.1 передбачає покарання у вигляді штрафу в розмірі від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту строком до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, з конфіскацією порнографійних предметів та засобів їхнього виготовлення та розповсюдження.