Шукайте свою Музу

Гурт “КOZAK SYSTEM” узяв участь у нових пригодах анімаційних козаків

  • |
  • 2 Грудня 2017

Державна студія “Українська студія анімаційних фільмів” представила Держкіно три 13-хвилинні епізоди мультфільму “Козаки. Навколо світу”.

Про це повідомляє мистецький портал MuzaUA з посиланням на прес-службу Держкіно.

“У новому анімаційному серіалі леґендарні козаки – Тур, Грай та Око – подорожують різними місцями світу. Зокрема, в нових серіях козаки відвідують Австралію, Індію та Америку, відкриваючи для маленьких (і не тільки!) глядачів культурні та знакові особливості цих країн. Козаки роблять це, як завжди, дотепно і з гумором. Через різні пригоди Тур, Грай та Око вигадують загальновідомі символи саме цих країн”, – ідеться в повідомленні.

Одним із елементів звукового супроводу мультфільму є пісня “Їхав козак містом” у виконанні гурту “КOZAK SYSTEM”.

“Нам дуже приємно, що чудовий анімаційний фільм про козаків родом ще з мого дитинства отримав нове життя і продовження в сучасній Україні, а ми з козаками маємо до цього безпосередній стосунок, написавши саундтрек”, – прокоментував співпрацю фронтмен гурту Іван Леньо.

Вперше анімаційні герої козаки – Тур, Грай і Око – з’явилися на екранах 1967-го року. Їх створили режисер Володимир Дахно і художник-постановник Едуард Кирич на студії “Київнаукфільм”. Едуард Кирич і зараз працював над новим анімаційним серіалом разом із режисером Мариною Медвідь. Продюсерами серіалу є Едуард Ахрамович і Дмитро Лісенбарт, виконавчим продюсером – Євген Татарінов.

Проект анімаційного серіалу “Козаки. Навколо світу” став переможцем IV конкурсного відбору Держкіно й отримав державну підтримку розміром 3 млн 157 тис. грн, що становить 55,5% від загальної вартости виробництва.