Шукайте свою Музу

Инша реальність: міліційні кати перебувають на психологійній межі

  • |
  • 31 Січня 2014

“Реґіонал” Олег Царьов виправдовує силовиків, які побили російського журналіста, тим, що в них здали нерви.

 

В інтерв’ю “Дождю”, на запитання, чи збирається влада розслідувати побиття міліцією російських громадян, журналістів, Царьов сказав, що знає “цього хлопця” з Lenta.ru, і що він постраждав, бо “бійці – на межі”.

 

“У нас в Україні трошки вже зміняється ставлення до реальности. Бійці спецназу їхали з чергування додому. Вони цілий день стояли на морозі, у них кидали каміння, кидали пляшки, їх обзивали… І тут приїжджають три автомобілі й намагаються заблокувати автобуси зі спецназом”, – сказав провладний депутат.

 

“Бійці сьогодні перебувають на межі психологічній… Вони, виконуючи всі команди керівництва, зараз їх виконують максимально жорстко. Вони чекають команди на зачистку Майдану”, – заявив Царьов.

 

За його словами, силовики перебувають у постійній напрузі.

 

“Коли поруч гинуть товариші, коли вони горять, коли преса їх називає різними словами, яких вони, на їхній погляд, не заслуговують, коли вони приїжджають додому – і погрожують їхнім родинам… “Автомайдан” погрожує”, – сказав Царьов.

 

“Списки людей, які працюють у спецназі, поширюються в інтернеті – і приїжджає “Автомайдан” додому до цих людей і погрожують їхнім сім’ям. І це стається щодня”, – додав він.

 

“Вони перебувають ув особливому стані. І коли їх заблокували, вони вийшли – і раз вломили тим, хто… Там було 17 людей. Звісно, вони їх розкидали”, – заявив Царьов.

 

Як відомо, вранці 23 січня у центрі Києва був затриманий журналіст російського видання Lenta.ru Андрєй Кісельов разом із групою активістів. Пізніше журналіста звільнили з райвідділу, при цьому не висунули звинувачень.

 

За словами Кісельова, у протоколі записано, що він і активісти кидали каміння й викрикували антиурядові гасла. За даними міліції, ця група людей була озброєна бейсбольними бітами та переслідувала автобуси з бійцями “Беркуту”.

 

Кісельов заявив, що це відверта брехня. Під час затримання журналіст отримав травми – рану на брові й численні забиття. Також, за словами Кісельова, затриманих катували: він із активістами півтори години простояли на колінах на снігу.

 

Нагадаємо, що раніше лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук висунув припущення про те, що до силових спецпідрозділів набирають людей з психічними відхиленнями. Про це він написав у своєму Твітері.

 

«Цікаво, в силові спецпідрозділи набирають зі списків психдиспансерів? Хіба їхня поведінка – виконання наказу? Куди там! Це чистий садизм!» – пише музикант.