Шукайте свою Музу

«Кіборґи» починають подорожувати світом після успіхів у вітчизняному кінопрокаті

  • |
  • 17 Грудня 2017

Український фільм «Кіборґи» про захисників Донецького летовища зібрав близько 8.2 млн грн або 302 000 доларів за перший тиждень після прем’єри.

Фільм подивилися вже близько 106,350 людей. «Кіборґи» – це історія про сучасних героїв, які творять нову Україну. Попри різне походження і вік, захисники мали одну спільну мету – захистити свою рідну землю від аґресора.

Після успіху в Україні «Кіборґів» демонструватимуть у кінотеатрах за кордоном.

«Ми спершу показали фільм українським глядачам, оскільки ми глибоко занурені в тему війни, яка є частиною нашої історії. Проте під час показу ми зрозуміли, що світ теж повинен побачити цей фільм про війну, що триває в Україні. Світ повинен знати і пам’ятати, що саме відбувається в Україні. Сьогодні країни Балтії, Польща та Канада виявили інтерес до показу цього фільму в кінопрокаті», – сказала продюсер «Кіборґів» Іванна Дядюра під час прес-конференції.

Також вона заявила, що вже є угода з МЗС про показ фільму в українських посольствах по всьому світу протягом року.

Іванна Дядюра зазначила, що понад півмільйона гривень від касових зборів будуть перераховані на допомогу українським збройним силам. 5 гривень з кожного квитка будуть відправлені на допомогу сім’ям загиблих у Донецькому летовищі українських солдат.

«Цей фільм зараз дуже актуальний, і я втішений, що наш глядач так високо оцінив його. Для мене такий результат є оцінкою глядачами роботи Держкіно», – стверджує голова Держкіно Пилип Іллєнко.