Шукайте свою Музу

Командирам “Беркуту” розповіли про можливість самогубства

  • |
  • 30 листопадаа 2013

Мирну демонстрацію не розганяли, а ліквідували, попередньо оточивши і позбавивши мирних цивільних можливости врятуватися. Так діють карателі і окупанти, так діяли фашисти.

 

Про це на своїй сторінці у Facebook заявив генконсул України в Стамбулі Богдан Яременко (син відомого філолога Василя Яременка).

 

“Скажу про “Беркут”. Напишу російською, тому що стверджують, начебто Майдан розганяли загони з Криму чи Луганська, де української не розуміють, українців не люблять. А звернутися я хочу до командира або командирів загонів міліції, які розігнали мирну акцію протесту”, – зазначив дипломат.

 

“Доступні описи, фото і відео нічних подій свідчать , що мирну демонстрацію не розганяли, а ліквідували, знищували, попередньо оточивши і позбавивши мирних цивільних можливости врятуватися. Так діють карателі і окупанти. Так діяли фашисти”, – заявив генконсул.

 

За словами Яременка, застосувавши цю тактику і проявивши нічим не з’ясовну жорстокість, “ви зганьбили пам’ять батьків і дідів, ви упустили честь офіцера, принизили правоохоронні органи, всю українську владу”.

 

“Ви вбили клин, викликали хвилю ненависти між громадянами і владою, чим дуже ускладнили обстановку в країні, підвели своїх командирів, дуже ускладнили політичне майбутнє Верховного Головнокомандувача”, – додав Яременко.

 

Також він додав, що “не кожну ганьбу можна змити без крови”.

 

“Мені відомо, що командному складу загонів Беркута перед відрядженням до Києва видали табельну зброю. Застосуйте її правильно” , – закликав він.