Шукайте свою Музу

На театральні вечори ледве нашкрябали грошей

  • |
  • 19 листопадаа 2013

ХI Всеукраїнський фестиваль “Тернопільські театральні вечори. Дебют” cтартує у Тернополі сьогодні. Почнеться фестиваль романтичною драмою Львівського академічного обласного театру ім. Ю. Дрогобича “Втеча від реальности”. Триватиме фестиваль із 18 до 24 листопада у Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі імени Т. Г. Шевченка.

Свої роботи на суд тернопільського глядача і поважного журі представлять молоді режисери з низки львівських, а також волинського, коломийського, хмельницького, полтавського театрів. Тернопільський академічний драмтеатр представлений у конкурсній програмі комедією режисера-постановника Миколи Бажанова «Занадто одружений таксист”.

Чужоземні молоді режисери, судячи з програми, цьогоріч участи у фестивалеві не беруть. Зрештою, через брак фінансування і неприйняття Тернопільською облрадою впродовж 10 місяців обласного бюджету-2013 проведення “Тернопільських театральних вечорів” було під великим знаком питання – шевченківці цього літа не могли поїхати на жодні ґастролі, бо не мали на це грошей.