Шукайте свою Музу

Провокативне читво не з’явиться в “Читай місті” та “Книжковому супермаркеті”?

  • |
  • 29 Липня 2014

У прес-службі загальноукраїнських мереж «Читай місто» та «Книжковий супермаркет» повідомили, що проти них планується низка провокацій. Мову прес-релізу залишено без змін:

 

«Деякi керiвники нацiоналiстичних органiзацiй займаються підбурюванням громади до незаконних дій проти наших книготорговельних мереж, в яких начебто розповсюджуються антиукраїнські книжки. Провокатори звинувачують найпотужніших операторів у розпаленні політичного конфлікту та порівнюють їх з сепаратистами», – йдеться у заяві прес-служби мережі.

За інформацією представників книгарень, з метою дискредитації іміджу цих книготорговельних мереж, до України було ввезено, видану в Росії, антиукраїнську продукцію. На думку прес-служби, провокатори планують позначити цю продукцію підробними цінниками, що нагадують цінники мереж, та за участі представників ЗМІ зімітувати продаж провокативного чтива в одному чи декількох магазинах «Читай місто» та «Книжковий супермаркет».

«У наших книгарнях ніколи не розповсюджувалась література з метою пропаганди, тим більше, ворожа Україні. Асортимент наших магазинів представлений виключно продукцією, актуальною для вітчизняної читацької аудиторії, – зазначають у прес-службі. Ми патріотично налаштовані та з перших днів підтримували незалежність, Майдан та завжди підтримуємо цілісність України. На сьогоднішній день в наших книгарнях активно акумулюються фінанси за для придбання обладнання необхідного для бійців АТО».

Нагадаємо, що в книготорговельних мережах «Читай місто» та «Книжковий супермаркет» література українською мовою завжди посідала другорядне місце.