Шукайте свою Музу

Спокійно приймати дітей…

  • |
  • 14 листопадаа 2013

Київський апеляційний адміністративний суд не задовольнив скаргу Департаменту комунальної власности м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо намагання включити до об’єктів, що підлягають приватизації, приміщення Центральної бібліотеки імени Т. Шевченка для дітей на просп. Перемоги, 25-А.

Про це повідомив сьогодні після судового засідання народний депутат Микола Томенко. Він подякував журналістам та громадськості, які стали на захист Центральної бібліотеки ім. Тараса Шевченка для дітей м. Києва, і не дозволили її виселити та приватизувати приміщення.

«Водночас, із сумом дивимося на той факт, що, незважаючи на наше відкрите звернення до Голови КМДА Олександра Попова та секретаря Київради Галини Гереги, за півмісяця у перерві між першим і другим судовими засіданнями ніхто не відреаґував на нього, і позов київською владою не був відкликаний. Більше того, представники Департаменту комунальної власности переконували представників ЗМІ у тому, що вони можуть знайти инше приміщення, куди мусить переїхати Центральна дитяча бібліотека», – зазначив Микола Томенко.

«Якщо влада виношує план все-таки приватизувати дане приміщення на проспекті Перемоги, то, можливо, київською владою буде подана касація до Вищого адміністративного суду, – припустив народний депутат. – Проте, завдячуючи підтримці громадськости та ЗМІ на сьогодні Центральна бібліотека ім. Т. Шевченка може спокійно працювати і приймати дітей».