Шукайте свою Музу

Творець “Арґумент-Кіно” потребує коштів на лікування

  • |
  • 3 Грудня 2017

Кураторка освітніх проектів «Film.ua Факультет» Алла Преловська повідомляє, що кінокритик і автор програми «Арґумент-Кіно» Володимир Войтенко потребує допомоги на лікування, інформує мистецький портал MuzaUA.

Володимир Войтенко потрапив у дорожньо-транспортну пригоду: його збило авто. Дружина Войтенка також просила через соцмережі допомогу кількох молодих людей, які б зголосилися бути донорами крови.

Своєю чергою керівництво каналу «1 + 1» не захотіло сплатити за лікування свого працівника.

Колишній голова Національної спілки кінематографістів України Сергій Тримбач у Facebook  написав таке:

«Біда, ще й велика. Мій друг, мій товариш кінокритик Володимир Войтенко потрапив у біду – учора, п’ятничного вечора, його збило авто. Лікарня, кількагодинна операція. На ранок Володя,- дякувати Богу, спасибі лікарям,- прийшов до тями», – написав пан Тримбач.

За його словами, про те, що Войтенко прийшов до тями йому «повідомила Оля, дружина Володі». Водночас, пан Тримбач не повідомляє за яких обставин пан Войтенко потрапив під колеса автомобіля і де саме.

«Стан, звісно, тяжкий. Одначе надія є, Володя неодмінно видужає. Бо ж людина, народжена на Поліссі, має колосальні життєві ресурси», – додає кінокритик.

Сергій Тримбач закликає: «Друзі (а їх у Володі багато), молімося за зцілення Володимира. Аби якнайскорше піддужчав, аби повернувся до звичного життя. Наше колективне бажання-моління поможе, обов’язково! Володю, тримайся!»

Донька Володимира Войтенка Олена повідомляє таке: «Тато при тямі, дихає сам, їсть сам. Лікарі кажуть, динаміка позитивна. Але знову ж таки, ця травма непередбачувана».

Нагадаємо, 58-річний Володимир Войтенко є уродженцем села Піщів, Новоград-Волинського району, Житомирської области. Войтенко – український кінознавець, головний редактор сайтів kinokolo.ua та «Сценарна майстерня», творець авторської телепрограми «Арґумент-Кіно» («1+1»).

Номери розрахункових рахунків банківських карток родичів Войтенка можна знайти на особистих сторінках у Facebook.

До речі, вночі з 3 на 4 грудня о 01:00 в програмі Войтенка «Арґумент-Кіно» на телеканалі «1+1» йтиметься про воєнну драму «Кіборґи» в розмові з режисером Ахтемом Сеітаблаєвим.