Шукайте свою Музу

Творець жахів і марень їде до Києва

  • |
  • 25 Жовтня 2017

На дві доби, 16-18 листопада, до столиці України завітає американський режисер, художник, музикант, автор культового серіалу «Твін Пікс», а також відомих у нашій країні стрічок «Дюна» та «Людина-слон» Девід Лінч.

Режисер візьме участь у відкритті українського представництва всесвітнього благодійного фонду David Lynch Foundation. Крім того, Лінч планує зустрітися зі студентами, чиновниками та представниками творчих професій.

David Lynch Foundation був заснований 2005 року. З перших днів існування він займався розповсюдженням трансцедентальної медитації у навчальних закладах. Згодом фонд зайнявся допомогою людям, що знаходяться в «групі ризику»: безхатькам, ветеранам, ув`язненим, військовим і біженцям.

Девід Лінч приїжджав до Києва 2009 року, коли, зокрема, зустрічався зі студентами Університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого.

Після України Лінч вирушить до Грузії, де візьме участь у відкритті міжнародного кінематографічного університету свого імени.

Фільми Лінча вирізняються елементами сюрреалізму, атмосферою жаху і марень, дивними і відразливими образами та ориґінальною музикою. Багато його робіт досліджують темний бік життя маленьких міст США.