Шукайте свою Музу

Є ще журналісти, які відмовляються танцювати під дудку “донецьких”

  • |
  • 13 листопадаа 2013

imagesCANJ99QR13 листопада 14 журналістів і редакторів Forbes Україна написали заяву про звільнення. Причина такого кроку, за словами звільнених журналістів, полягає у «спробах змінити редакційну політику».

Про це йдеться у колективній заяві журналістів і редакторів Forbes Україна, розповсюдженій у соцмережі Facebook.

Тим часом головний редактор сайту Forbes.ua Олександр Рубан повідомив «Українській правді», що у вівторок головний редактор проекту Forbes Україна Михаіл Котов «без пояснення причин» відхилив затверджену раніше заявку теми про радників першого віце-прем’єра Сергія Арбузова.

«Мені сказали, що буде перелік тем, про які ми писати не зможемо, але широкий вибір залишиться», – наголосив Рубан.

Рубан заявляє, що в таких умовах не зможе продовжувати працювати. Разом з ним подали заяви про звільнення за власним бажанням 6 журналістів сайту і 8 працівників журналу.

«Ми не готові працювати в нових умовах», – сказав Рубан.

Однак, за його словами, звільнення відбулося «не через конкретний випадок, відбувалася ціла низка подій, з яких стало зрозуміло, що буде щось змінюватися».

Як повідомляли ЗМІ, 5 листопада група компаній СЄПЕК, створена Сергієм Курченком, та UMH group достроково закрили угоду купівлі-продажу 99% медіахолдинґу UMH.

21 червня цього року СЄПЕК офіційно заявила про купівлю “Українського медіа холдинґу” (UMH group). Угоду планувалося закрити на початку 2014 року.

До того ж, 1 листопада компанія «СЄПЕК –Медіа» купила у «Медіа Групи Україна» (входить до складу групи СКМ Рината Ахметова) частку в інтернет-холдингу United Online Ventures (UOV).