Шукайте свою Музу

З 19 листопада стартує український літлекторій

  • |
  • 7 листопадаа 2013

123123095719 листопада у Києві стартує лекторій «Ключові постаті української літератури: сучасний погляд».

Відомі письменники та літературознавці поділяться новим поглядом на знайомі імена: Шевченка, Лесю Українку, Довженка, Хвильового, Винниченка та ин. Реєстрація слухачів триває до 17 листопада включно.

Лекторій «Ключові постаті української літератури: сучасний погляд» – це унікальна програма з неформальної освіти для тих, хто хоче дізнатися, як розвивалася українська література крізь призму життя і творчости знакових письменників. Програма складається з 20 лекцій про головних дійових осіб нової української літератури (від часів Григорія Сковороди до наших днів).

Провідні сучасні літературознавці, критики і письменники покажуть представників літературного «канону» в незвичному ракурсі. Лектори проаналізують головні твори класиків, літературний побут епохи, їхнє новаторство та вплив на літературний процес.

Лекторій буде цікавим і тим, хто хоче розширити свої знання про літературу для загального розвитку та ерудованости, і тим, хто має профільну освіту, однак прагне поглибити знання та переосмислити своє уявлення про історію української літератури та її ключових постатей.

Для участи в проекті потрібно заповнити реєстраційну анкету: http://bit.ly/1fifPbV. Прийом заявок триває до 17 листопада включно.

Кількість місць обмежена: участь у проекті зможуть взяти перші 40 осіб, які зареєструвалися. Кожен слухач має сплатити організаційний внесок у розмірі 800 грн (покриває витрати на навчання, кава-брейки, роздаткові матеріали тощо). Для учасників попередніх проектів «Центру літературної освіти» оргвнесок становить 700 грн.

Дати проведення: з 19 листопада до 14 грудня 2013 р. Навчання відбуватиметься по вечорах у вівторок і четвер (з 19:00 до 21:00) та по суботах (з 12:00 до 17:00).